laptop

100 aktualizacji dzięki WordCamp Gdynia Update Desk

80% stron internetowych opartych na WordPressie jest nieaktualnych, przez co są one podatne na ataki hakerskie. Na świecie w ten sposób hakowanych jest średnio 30 000 stron dziennie. Głośny przykład Panama Papers doskonale pokazuje jakie mogą być konsekwencje włamania na nieaktualizowaną stronę www dla właściciela strony, jego klientów i użytkowników.

Dlatego podczas WordCamp Gdynia chcemy pomóc Wam zaktualizować strony www, za które odpowiadacie. Wspólnie z Perfect Dashboard – twórcami oprogramowania do zarządzania stronami www – zorganizujemy Update Desk, gdzie eksperci bezpłatnie pomogą Wam poprawnie zaktualizować WordPressa i doradzą jak zrobić to w maksymalnie bezbolesny sposób.

WordCamp Gdynia Update Desk, który realizujemy we współpracy z Perfect Dashboard to okazja, aby wspólnie z  ekspertami i specjalistami od WordPressa:

  • zaplanować procedurę aktualizacji
  • zrobić i zweryfikować kopię zapasową (teraz i w przyszłości)
  • nauczyć się jak oszczędzić czas przy aktualizacji dzięki automatyzacji
  • poznać metody testowania strony po aktualizacji
  • naprawiać ewentualne błędy na stronie wynikłe po aktualizacji

Wspólnie podczas WordCamp Gdynia 2016 chcemy zaktualizować co najmniej 100 stron www i pokazać, że społeczność WordPressa w Polsce na serio podchodzi do  bezpieczeństwa stron internetowych.

Kup bilet na WordCamp już dziś, przyjedź do Gdyni 10-11 września, skorzystaj z darmowej pomocy ekspertów i przyczyń się do budowania pozytywnego wizerunku WordPressa.

Bilety na WordCamp Gdynia

Do zobaczenia we wrześniu na WordCamp Gdynia przy Update Desk we współpracy z Perfect Dashboard!