bloger

Dzień blogera… Niech WordPress doda Wam skrzydeł!

Dobiega końca Dzień Blogera. Na konferencji WordCamp Gdynia pojawi się wiele tematów, które mogą stać się inspiracją właśnie dla wszystkich piszących w internecie. Wzrost liczby czytelników i coraz częstsze odwiedziny tych, którzy już Was znają są w zasięgu ręki. Jak działać, by z każdym dniem to działanie przynosiło coraz więcej frajdy? O tym opowiedzą nam prelegenci już niebawem, bo 10-11 września.

Sprawdźcie sami, jak ciekawe tematy przygotowaliśmy dla Was na WordCampie.

AGENDA WORDCAMP GDYNIA

A co powinno zaciekawić Blogerów?

O zdobywaniu czytelników

Każdy bloger chce, aby jego teksty były czytane. Skłonienie bliskich i znajomych do zainteresowania jego twórczością najczęściej nie wystarcza. Życzy sobie, by jak najwięcej osób poznało i polubiło bloga do tego stopnia, by z kolejnymi wpisami wracać. Na WordCampie odkryjecie, że można zdobyć ponad 1000 czytelników w pierwsze 2 tygodnie tworzenia i publikowania treści. Może to zainspiruje Was do tego, by zacząć?

O pracy zdalnej

Prezentacje na tegorocznym WordCampie nie tylko pomogą Wam wystartować, ale też poruszą tematykę związaną z praktyczną stroną żmudnego tworzenia treści. Co zrobić, gdy nie chce się pracować, a tekst sam się nie napisze i zdjęcia same nie zrobią? Czasami wystarczy dobry plan oraz kilka żelaznych zasad, które pozwalają odnaleźć energię i chęci do produktywnego działania.

O poprawianiu pozycji w wyszukiwarkach

Interesujące i przydatne informacje, które umieszczane są w internecie, są bardzo potrzebne użytkownikom sieci i są przez nich szukane… Jednak co zrobić, aby znaleźli akurat nas? Warto poznać kilka sztuczek wypracowanych przez specjalistów SEO, które umożliwią znalezienie Was tym, którzy Was szukają.

Blogerze przybywaj na WordCamp Gdynia 2016!

KUP BILET