restauracja on off

Kolacja VIP oraz Middle Party

WordCamp Gdynia to nie tylko prelekcje. Oczywiście są one bardzo ważne, a w tym roku przygotowaliśmy dla Was program wypełniony aż 32 prelekcjami w ramach 4 ścieżek!

AGENDA WORDCAMP GDYNIA

Jednak po solidnej dawce wiedzy chcemy dać wam okazję do odpoczynku, a także do efektywnego networkingu, czyli po prostu nawiązania kontaktów z innymi miłośnikami i specjalistami od WordPressa. Dlatego tradycyjnie odbędą się trzy imprezy: Before, Middle i After Party. O „biforze” i „afterze” poinformujemy Was niebawem. Natomiast główną imprezą konferencji, która odbędzie się w sobotę wieczorem, będzie Middle Party.

Odbędzie się ono w restauracji On/Off, która znajduje się 13 minut piechotą od PPNT Gdynia, gdzie odbywać będzie się WordCamp. Na Middle Party czekać na was będą oczywiście muzyka, poczęstunek i orzeźwiające napoje, a także inni uczestnicy WordCampa 🙂

Sprawdź, kogo spotkasz podczas Middle Party!

Dla wszystkich tych, którzy już nie mogą doczekać się tej imprezy, mamy kilka zdjęć z restauracji:

Natomiast przed Middle Party, na które zapraszamy wszystkich uczestników konferencji, odbędzie się kolacja VIP – w której wezmą udział prelegenci, przedstawiciele partnerskich organizacji oraz sponsorów. Jeśli chcesz wziąć udział – masz jeszcze szansę – wszyscy sponsorzy, a także posiadacze biletu Mikrosponsor mogą wziąć udział w kolacji.

Dlaczego warto wziąć udział w obu imprezach?

Middle Party to świetna okazja by poznać ciekawe osoby z WordPressowej społeczności. To ten moment, kiedy możesz osobiście poznać kogoś, kto napisał wtyczkę której używasz, albo osobę, która pomogła Ci bezinteresownie na forum pomocy. Ale co najważniejsze – każda z tych osób ma też różne inne pasje, które często skierowały je w stronę WordPressa jako narzędzia do dzielenia się swoimi przemyśleniami, sukcesami i efektami prac w dziedzinach, które często nie mają zbytniego powiązania z IT.

Skoro już jesteśmy przy temacie poznawania nowych ludzi – nie ma chyba lepszej okazji by znaleźć osoby, z którymi można współpracować przy projektach około-WordPressowych. Większego skupiska miłośników WordPressa na metr kwadratowy raczej w Polsce się nie znajdzie (przynajmniej do kolejnego WordCampa).

(Tomasz Dziuda)

Jeśli chcesz wziąć udział w WordCamp Gdynia, z całym inwentarzem dobrodziejstwa, a więc także w Middle Party i kolacji VIP – nie czekaj i kup bilet!

Zostań Mikrosponsorem!