Organizatorzy

Katarzyna Gajewska

W życiu zawodowym zajmuje się wspieraniem startupów i początkujących przedsiębiorców. Jest autorką bloga gajapisze.pl. Miłośniczka WordPressa, kocha literaturę i teatr. Fanka Gwiezdnych Wojen.

Mariusz Szatkowski

Doświadczony WordPress Developer, tworzy wielojęzykowe, responsywne witryny, sklepy internetowe oraz aplikacje mobilne, modyfikując frontend jak i backend serwisów pod indywidualne potrzeby klienta. Projektuje grafikę, mikroanimacje i architekturę informacji w witrynach, optymalizuje kod witryny pod SEO. Łata dziury w oprogramowaniu, zabezpiecza i naprawia serwisy www po włamaniach. Od 1996r. tworzy strony www i kampanie online, a od 2007 roku w ramach trojmiasto.us migruje i kastomizuje strony klientów do WordPressa, szkoli, doradza i optymalizuje nakłady inwestycyjne na nowoczesne rozwiązania komunikacyjne w marketingu internetowym. Więcej: about.me/szatkowski

Maciej Swoboda

Zakochany w WordPressie od 2006 roku. Uwielbia prostotę i funkcjonalność, nie tylko w Internecie. Na co dzień zawodowo rozwija WP Deska, a prywatnie jeździ dużo na rowerze, podróżuje z żoną i piecze domowy chleb na zakwasie.

Marcin Wolak

Programista, bloger, szyderca, obserwator, główny organizator WordCamp Polska 2015 w Krakowie. Na co dzień zajmuje się zawodowo WordPressem dla dużych biznesów oraz przyspieszaniem stron internetowych.

Beata Kazimieruk

Pasjonatka teatru, jazdy na rowerze, scrabbli i literatury.
Codziennie styka się z WordPressem w swojej pracy copywritera.

Szymon Skulimowski

Wolny strzelec od WordPressa. Udziela się jako wolontariusz i pomaga rozwijać WordPressa oraz skupioną wokół niego społeczność. Organizator lokalnych spotkań WordUp Lublin, autor bloga WPNinja. W wolnym czasie pomaga żonie rozwijać DomowejRoboty – stronę o zdrowym stylu życia.

Damian Kaplewski

Front-end developer, pasjonat internetowych technologii, prowadzi jeden z nielicznych polskich fanpage’y dotyczących web developmentu – FRONTEM. Uwielbia jeździć na rowerze.

Dominik Kawula

Marketingowiec, WordPressowiec, UXowiec, Bloger. Specjalizuje się w tworzeniu marketingu i PRu dla nowych technologii. Fan dobrego designu. Uzależniony od social media. W wolnych chwilach jeździ na rowerze i oddaje się pasji do fotografii mobilnej, współtworząc społeczność @igerskrakow.

Mariusz Kiesiński

Front-end developer w see-me i wolontariusz na WordCamp Gdynia. Interesuje się bezpieczeństwem w sieci, WordPressem i nowinkami technologicznymi.
Po godzinach geek i miłośnik fantastyki.

Izabela Truszkowska

Testerka, zainteresowana UX designem i grafiką. Nie boi się nowych wyzwań, a chcąc pogłębić wiedzę o WordPressie zaangażowała się w organizację WordCampa :). Uwielbia rowerowe eskapady i spontaniczne podróże bez ustalonego planu.